BPAS.CZ s.r.o. - tel.: 602 719 740 -
EET a eRecept

Jak postupovat při zavedení EET


1. Nepodcenit čas!


I když to vypadá, že času je dost, zavedení pokladny pro EET také trvá nějakou dobu. V první řadě určitě zajděte na Finanční úřad pro identifikační údaje, nebo zažádejte přes datovou schránku. S tím je potom potřeba vytvořit certifikáty pro pokladny.

2. Vybrat vhodné řešení


Vyberte vhodné řešení, nebo Vám s výběrem pomůžeme. Pro každé podnikání můžou být potřeby odlišné, proto je lepší zjistit co nejvíce informací. Pro každou pokladnu je potřeba mít připraven certifikát pro propojení s portálem Finančního úřadu a stabilní internet. I s tím Vám pomůžeme!

3. Provést testovací provoz


Nainstalovat a nastavit pokladnu dle Vašich představ a potřeb, registrovat provozovny a vložit certifikát, otestovat systém v plném provozu a doladit případné komplikace nebo vysvětlit nejasnosti a osvojit si ovládání vyžaduje také nějaký čas. Je dobré tedy mít vše připravené na ostrý provoz nejdéle týden před spuštěním.


V první řadě je potřeba zajít osobně s občanským průkazem na Finanční úřad nebo zaslat žádost přes Daňový Portál pomocí přihlašovacích údajů do datové schránky, pro identifikační údaje. Stránku naleznete na Daňový Portál MFČR a kliknete na ŽÁDOST O AUTENTIZAČNÍ ÚDAJE DO EET


POZOR! V každém případě Vám budou přístupové údaje odeslány na e-mail do několika dnů. Počítat s touto prodlevou!


Pokud víte, co potřebujete nebo se s námi chcete poradit, které pokladní řešení je pro Vás ideální, zjistěte si tyto informace co nejdříve. Potom se zaměřte na stabilitu Vašeho internetu. Všechny pokladní systémy na trhu mají na komunikaci se serverem Finančního úřadu pouze 2 sekundy na získání FIK kódu pro účtenku. Pokud se do této doby neodešlou potřebná data, na účtence se vytiskne pouze BKP kód. Neodeslané účtenky je proto potřeba odeslat jednotlivě nebo hromadně později. Pokud nemáte přístup k internetu na delší dobu, domluvte si frekvenci odesílání s Finančním úřadem.


Nezapomeňte na příspěvek na zavedení EET, jedná se o JEDNORÁZOVOU SLEVU na dani ve výši 5.000,- pro fyzické osoby na pořízení evidenčního zařízení.


PŘEHLED POKLADEN NALEZNETE ZDE »

Pokud máte vybranou pokladnu nebo aplikaci s tiskárnou pro Vaše zařízení, vyřídíme objednávku a zjistíme termín instalace u Vás. Je třeba počítat s tím, že čím blíže k termínu spuštění Vaší fáze, tím více se bude doba dodání objednávky a termínu instalace prodlužovat.
Proč jsme se rozhodli dodávat pokladní systém KASA FIK?
  • Aplikace i zařízení je Vaše – neplatíte měsíční paušály ani neobsahuje žádné skryté poplatky
  • Evidence tržeb v hotovosti i kartou
  • Pro plátce i neplátce DPH
  • Storno platby
  • Jednoduše a rychle, tak jako na kalkulačce. Při vystavení účtenky ani namrknete, průměrně vystavíme za 0,4s
  • Fungujte i při výpadku Internetu
  • KASA FIK si lze daňově odečíst z nákladů a získat navíc 5 000 Kč jako dotaci. (fyzické osoby)

Více informací a novinky o pokladnách KASA FIK naleznete na www.kasafik.cz


Fakturační údaje:
BPAS.CZ s.r.o., Habřina 14, 503 03 Smiřice
IČ: 28783328 DIČ: CZ28783328
Kontakty:
E-mail:
Mobil: +420 603 340 540 | +420 602 719 740
Web: www.bpas.cz
Otevírací doba:
Po - Pá: 7:00 - 16:00
copyright © 2017 BPAS.CZ s.r.o.
Webdesign and SEO | BPAS.CZ
« hlavní strana BPAS.CZ